MAX CARLIER (1872-1938)
Description EN
Still life with flowers and fruit.
Canvas.
Signed 'm. carlier'.
Period gilt frame.
Provenance:
K. Van de Ven, Erps-Kwerps, 18.11.1992
Beschrijving NL
Stilleven met bloemen en fruit.
Doek.
Getekend 'm. carlier'.
Eigentijdse vergulde kader.
Herkomst:
Description FR
Nature morte aux fleurs et fruits.
Toile.
Signée 'm. carlier'.
Cadre doré d'époque.
Provenance:
Description EN
Canvas.
Signed 'm. carlier'.
Period gilt frame.
Provenance:
Beschrijving NL
Doek.
Getekend 'm. carlier'.
Eigentijdse vergulde kader.
Herkomst:
Description FR
Toile.
Signée 'm. carlier'.
Cadre doré d'époque.
Provenance: