LOT 425

MAX CARLIER (1872-1938)

Description EN
Still life with flowers and fruit.
Canvas.
Signed 'm. carlier'.
Period gilt frame.

Provenance:
K. Van de Ven, Erps-Kwerps, 18.11.1992

Beschrijving NL
Stilleven met bloemen en fruit.
Doek.
Getekend 'm. carlier'.
Eigentijdse vergulde kader.

Herkomst:

Description FR
Nature morte aux fleurs et fruits.
Toile.
Signée 'm. carlier'.
Cadre doré d'époque.

Provenance:

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Canvas.
Signed 'm. carlier'.
Period gilt frame.

Provenance:

Beschrijving NL
Doek.
Getekend 'm. carlier'.
Eigentijdse vergulde kader.

Herkomst:

Description FR
Toile.
Signée 'm. carlier'.
Cadre doré d'époque.

Provenance:

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp