MAX LE VERRIER (1891-1973)
Description EN
Two Art Deco period green patinated metal bookends depicting Pierrot.
Both signed 'M. Le Verrier'.
On marble base.
Beschrijving NL
Twee boekensteunen met voorstelling van Pierrot.
Metaal, groene patina. Beide getekend 'M. Le Verrier'.
Op geaderd marmeren sokkeltje.
Description FR
Paire de serre-livres figurant Pierrot.
Epreuve d'époque en métal à patine verte. Signée 'M. Le Verrier'.
Sur socles.
Description EN
Both signed 'M. Le Verrier'.
On marble base.
Beschrijving NL
Description FR
Sur socles.