LOT 97
M.D. Raeve, 20e eeuw
M.D. Raeve, 20e eeuw
“Portret van Amerikaanse actrice Norma Shearer met hond op divan”, gesigneerd ‘M.D. Raeve’ r.o.
Aquarel, 23 x 37 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
M.D. Raeve, 20e eeuw
Aquarel, 23 x 37 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam