LOT 31

MENCKE, J. B.

De charlataneria eruditorum declemationes duae, cum notis variorum. Accessit Epistola Sebastiani Stadelii (d. i. C. A. Heumann) ad Janum Philomusum de circumforneae literatorum vanitate. Editio tertia emendatior. Amsterdam 1716. Kl.- 8vo. Mit gestoch. Frontispiz. 2 Bll., VI, 153 (recte 253) S., 5 Bll. Ldr. d. Zt. mit Rsch. und RVerg. (etwas fleckig, berieben und bestoßen; Rücken oben mit kleiner Fehlstelle).

18 Dec 2019
Austria, Vienna

18 Dec 2019
Austria, Vienna