Michel Seuphor (1901-1999) - Carré Allégé, 1984
Michel Seuphor (1901-1999)
Carré Allégé, 1984
Encre de Chine et collage sur papier.
Signé et daté au dos.
Oost-Indische inkt en collage op papier.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
50 x 66 cm
Provenance: Bibliographie/Bibliografie:
David Vermeiren, Guy Vandenbranden, Inner Circle, Ed. Callewaert-Vanlangendonck Gallery, 2017, p. 134.
Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
Michel Seuphor (1901-1999)
Carré Allégé, 1984
Signé et daté au dos.
50 x 66 cm
Provenance/Herkomst: