LOT 64
MICHEL SEUPHOR (1901-1999)
Composition, 1972
Encre de Chine sur papier marouflée sur panneau. Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op papier geplakt op paneel. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
33,5 x 23 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
Composition, 1972
33,5 x 23 cm