MICHIEL ADRIAANSZ. DE RUYTER, LUITENANT ADMIRAAL GENERAAL / NAVAL ACTION OF MICHAEL DE RUYTER
HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - MICHIEL ADRIAANSZ. DE RUYTER, LUITENANT ADMIRAAL GENERAAL / NAVAL ACTION OF MICHAEL DE RUYTER 1666, by door (Wouter Muller). Zilveren plaquettepenning met hoog reliëf op de vierdaagse zeeslag. Borstbeeld met lang haar en kravat, versierd met de ridderorde van St. Michiel, waarboven stevenkroon gehouden door een meerman en meermin + DE RUYTER DIE DEN BRIT SYN MOET GETEUGELT HEEFT ALDUS DOOR MULLERS HANT INT GOUT EN SILVER LEEFT A� MDCLXVI DEN XIIII JUNY. Kz. zeeslag * HIER STRYCKT HET BRITSCH GEWELT VOOR' NEDERLANT DE VLAGH. DE ZEE HEEFT NOIT GEWAEGHT VAN ZULK EEN' ZWAEREN SLAGH.Uit veiling Schulman 30 van 8 nov. 2004, no. 2043 -> Uit veiling Schulman 172 van 12 mrt. 1930, no. 1352.AR gegoten, gedreven en geciseleerd. 78.2 mm. 82.59 g. Ontluchtingsgaatje op de rand, meesterteken op de rand. RRR. Minieme randbeschadiging, mooie patina
[ translate ]View it on