LOT 54

MIG QUINET (1906-2001)

Nageuse indienne, 1964.
Huile sur toile et toile cousue.
Signée et datée en haut à gauche.
Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek en genaaiede doek.
Links bovenaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
89 x 130 cm
Exposition / Tentoonstelling :
PBA 1967, cat 10.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Nageuse indienne, 1964.
89 x 130 cm
PBA 1967, cat 10.
Provenance / Herkomst :

15 Jun 2021
Belgium, Brussels