MIKHAIL NIKOLAEVICH YAKOVLEV (1880-1942)
Description EN
'Zeebrugge', 1926.
Oil on canvas.
Dated and signed '29-VIII-1926/ Michel Yakovlev'.
Date, signature and title on the reverse.
Beschrijving NL
'Zeebrugge', 1926.
Olie op doek.
Gedateerd en getekend '29-VIII-1926/ Michel Jakovlev'.
Datum, signatuur en titel op verso.
Description FR
'Zeebrugge', 1926.
Huile sur toile.
Datée et signée '29-VIII-1926/ Michel Yakovlev'.
Date, signature et titre au revers.
Size: 50.5 x 60 cm, 61.5 x 72 cm
Description EN
'Zeebrugge', 1926.
Oil on canvas.
Beschrijving NL
'Zeebrugge', 1926.
Olie op doek.
Description FR
'Zeebrugge', 1926.
Huile sur toile.