LOT 73

MILANO. NAPOLEONE I RE D’ITALIA (1805-1814) 40 LIRE 1814 Milano

Au gr. 12,90

BB/q.SPL VF/a.EF

21 Jun 2021
Italy

Au gr. 12,90

BB/q.SPL VF/a.EF

21 Jun 2021
Italy