Maagd Maria met Kind. Antwerpen of Brussel. Ca. 1500. Hout, gepolychromeerd en verguld. Zilveren kroontje en crucifix.
Description EN
Virgin Mary with Child. Antwerp or Brussels. Ca. 1500.
Wood, polychromed and gilded.
Silver crown and crucifix.
Crown Jesus Child missing.
Wear marks.
Beschrijving NL
Maagd Maria met Kind. Antwerpen of Brussel. Ca. 1500.
Hout, gepolychromeerd en verguld.
Zilveren kroontje en crucifix.
Kroontje Jezuskind ontbreekt.
Slijtagesporen. Scepter van latere datum.
Description FR
La Vierge à l'Enfant Jésus. Anvers ou Bruxelles. Ca. 1500.
Bois, polychromé et doré.
Couronne et crucifix en argent.
Couronne de l'Enfant manque.
Traces d'usure. Scèptre de date postérieure.
Size: H.: 45 cm
Description EN
Wood, polychromed and gilded.
Silver crown and crucifix.
Crown Jesus Child missing.
Wear marks.
Beschrijving NL
Kroontje Jezuskind ontbreekt.
Description FR
Bois, polychromé et doré.
Couronne de l'Enfant manque.
Size: H.: 45 cm