LOT 24
Maarten Kemper (1944-1982)
Maarten Kemper (1944-1982), 'Koemarkt in Schiedam', gesigneerd 'Maarten Kemper' en onduidelijk gedateerd r.o., geannoteerd 'Koemarkt' l.o.
Afmeting: Aquarel, 31 x 54 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Aquarel, 31 x 54 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam