LOT 25
Maarten Kemper (1944-1982)
Maarten Kemper (1944-1982), 'Vlaandervaart', gesigneerd 'Maarten Kemper' en gedateerd '71' r.o., geannoteerd 'Vlaardingse vaart' l.o.
Afmeting: Aquarel, 31 x 53,5 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam