LOT 1044
Madonna met kind, gestoken eiken sculptuur op basement met inlegwerk en hierbij een vitrine met benen ornamenten, Duitsland, 18e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch