LOT 1044

Madonna met kind, gestoken eiken sculptuur op basement met inlegwerk en hierbij een vitrine met benen ornamenten, Duitsland, 18e eeuw

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch