LOT 34

Mahonie Louis XVI kabinet, bekroond met gestoken vaasornament en guirlandes, 2 paneeldeuren en 3 laden met bronsbeslag, Holland, 18e eeuw, 265 x 180 x 65 cm.
Conditie: diverse fineerschade.

27 Mar 2024
Netherlands, Diemen

27 Mar 2024
Netherlands, Diemen