LOT 90

Mahonie bureau met parqueterie ingelegd blad, 2 zijbladen en 9 lade met bronsbeslag, eind 19e eeuw, h. 78, br. 185, d. 95 cm (1x fineer mist en beschadigingen naast ladens), met een bijbehorende mahoniehouten stoel met leren bekleding.

Mahogany desk with parqueterie top, 9 drawers with bronze, late 19th century, h. 78, w. 185, d. 95 cm. (1x fineer defect and wear bij drawers) together with a matching chair with leather uphostering.

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen