LOT 8308
General Art and Antique Sale
Mahonie- en rozenhouten kleine commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw
met brèche d' Alep marmeren blad. In het gebogen front drie laden, alle met biscuit ovaaltjes en verguld bronzen beslag
br. 53, h. 80, d. 33 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
br. 53, h. 80, d. 33 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam