LOT 32
Mahonie gefineerd naaitafeltje
Mahonie gefineerd Willem III naaitafeltje, tafelblad ingelegd met marqueterie ster, Holland ca. 1880, h. 76, b. 54, d. 38 cm. (blad beschadigd)
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen