LOT 5397
Vintage, Antiques, design
Mahonie klapbuffet met tinnen spoelbak en kariatiden, het geheel op leeuwenpoten, Hollands, empire -gebruikssporen, krimpscheur-, 95 × 125 × 57,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht