LOT 71
Mahonie naaitafeltje bestaande uit een octagonale ingelegede klep met vakverdeling, rustend op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 80 br. 44 cm.
Mahogany sewing table, 8 sided with inlaid elements, 19th century, h. 80 w. 44 cm.
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen