LOT 2
Mahonie naaitafeltje met interieur van 6 dekseltjes met ingelegde stermotieven en plintlade, op 2 gedraaide poten verbonden door regel, Frankrijk, 19e eeuw, 77 x 52 x 44 cm.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen