LOT 71
Mahonie naaitafeltje
Mahonie naaitafeltje bestaande uit een octagonale ingelegede klep met vakverdeling, rustend op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 80 br. 44 cm.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen