LOT 42
Mahonie partnerbureau met bruinleder ingelegd blad en 6 plintladen op ladenblokken met 6 laden en 2 paneeldeuren, Engeland, circa 1830, 80 x 167 x 90 cm.
Herkomst: Aangekocht bij A.E. Gould & Sons (Antiques) Ltd London.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen