LOT 62
Art & Antiques
Mahoniegefineerd trumeau met spiegelachterwand en marmeren blad, 19e eeuw -enkele beschadigingen aan het blad, gebruikssporen, krimpscheur-, 90 × 89 × 40 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht