LOT 8016
General Art and Antique Sale
Mahoniehouten dressoir, Louis XVI
met marmeren blad (besch.). In het getrapte front drie laden en twee deuren. De hoekstijlen versierd met verguld bronzen Ionisch-Korintische kapitelen. Het geheel met fijnhouten bieswerk en Japans Maki-e lakwerk panelen (rest.) (met restauraties)
br. 136, h. 91, d. 61 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
br. 136, h. 91, d. 61 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam