Mahoniehouten dressoir, Louis XVI

met marmeren blad (besch.). In het getrapte front drie laden en twee deuren. De hoekstijlen versierd met verguld bronzen Ionisch-Korintische kapitelen. Het geheel met fijnhouten bieswerk en Japans Maki-e lakwerk panelen (rest.) (met restauraties)

br. 136, h. 91, d. 61 cm

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

br. 136, h. 91, d. 61 cm

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam