LOT 18
Manier van Gustave Léonard De Jonghe , Elegante dame in interieur met kaketoe
Elegante dame in interieur met kaketoe
Painter / Artist / School
Manier van Gustave Léonard De Jonghe
Technique / Size
olieverf op doek, 73x54 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
gesigneerd (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague