LOT 86
Manier van Nicolas Poussin (circa 1700), Vlucht naar Egypte
Painter / Artist / School
Manier van Nicolas Poussin (circa 1700)
Technique / Size
olieverf op doek, 74x98 cm (met lijst: 82,5x107 cm)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt en stukjes verfverlies (boven- en linkerzijde)
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague