LOT 121
Manuel Ventura Millán. Still life with grapes
Description: Óleo sobre lienzo. Firmado en el ángulo inferior derecho.
Dimensions: 86 x 132 cm Artist Name: VENTURA MILLAN, MANUEL (1923 - 1984)
28 Jan 2021
Spain, Madrid
28 Jan 2021
Spain, Madrid