Marc Ottée (1898-1982), Ploegende boer
Marc Ottée (1898-1982)
Ploegende boer
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 50x70 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Marc Ottée (1898-1982)
Ploegende boer
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague