Marcel Duchamp (1887-1968), vernikkeld metalen penning 'Bouche-évier', 1964;

Gesigneerd en gedateerd. Genummerd 13/100.

diam. 6,2 cm

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

diam. 6,2 cm

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam