LOT 75
Marcel-Louis Baugniet (1896-1995)
Sans titre, 1922.
Aquarelle sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Aquarel op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
28 x 33 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Le Minotaure, Paris
Collection privée / Prive collectie.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Sans titre, 1922.
Aquarelle sur papier.
Aquarel op papier.
28 x 33 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Le Minotaure, Paris