Marcel MAEYER (1920-2018), offset lithograph in colours Untitled, numbered l/a-u signed and dated 1998
Marcel MAEYER (1920-2018), offsetlithografie in kleuren Zonder titel, genummerd l/a-u getekend en gedateerd 1998
Dimensions: 79 x 58.5 cm
22 Apr 2024
Belgium, Gent
Dimensions: 79 x 58.5 cm