Margaretha Roosenboom (1843-1896)

Stilleven met gele rozen

aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.

[1]

watercolour, signed lower left

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

Stilleven met gele rozen

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam