LOT 6451
General Art and Antique Sale
Margaretha Roosenboom (1843-1896)
Stilleven met gele rozen
aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.
[1]
watercolour, signed lower left
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
Stilleven met gele rozen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam