Mari ten Kate (1831-1910) , Spelende jongen in de wastobbe
Mari ten Kate (1831-1910)
Spelende jongen in de wastobbe
gesigneerd (rechtsonder)
aquarel op papier, 24x34 cm (met lijst: 43x52 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Mari ten Kate (1831-1910)
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague