LOT 531

Maria Neefjes (1943) en Hans Vredegoor

beide rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd resp. 1990 en 1991, linksonder getiteld, zeefdruk, op papier, E.A., 40x42 cm. (In lijst zonder glas, 70,5x70,5 cm) en 1 kleurets/aquatint, oplage IV/XV, 58,5x38,5 cm (met lijst: 89x68 cm).

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag