LOT 22
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Feestdag aan de Ganges, ets, gedateerd 1910 handgesigneerd en nr.60, 72 x 62 cm.
Locatie
Loc.1
08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum
Locatie
Loc.1
08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum