LOT 5079
Marie-Anne en Philippe Rouhier (hedendaags), witgeglazuurd keramiek schaaltje, Baubigny, Frankrijk, Wiebo Lublink (1942), witgeglazuurd keramiek vaasje, gemonogrammeerd , en witgeglazuurde keramiek schaal, gemerkt
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht