LOT 6106
General Art and Antique Sale
Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958)
Stilleven met vaas bloemen en schedel
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 35 x 30 cm.
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam