LOT 110

Marinus Gidding (1863-1925)

Een pendant met Hollandse taferelen van een bootvarende man nabij een dorp met zicht op een molen en een winters tafereel met een huifkar over een besneeuwd landweggetje. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 23,5 cm.

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam