LOT 63
Art & Antiques
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), sleepboot 'Java' in de haven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 49 × 79 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht