LOT 58
Art & Antiques
Marius Bauer (1867-1932), badende hindoes in de Ganges, ets no. 14, l.o. in de druk gesigneerd en r.o. met potlood gesigneerd, 50 × 68 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht