LOT 75
Marius Bauer (1867-1932) en gesigneerd 'M.J.B. Jungman'
Twee etsen van Marius Bauer en schets met signatuur M.J.B. Jungman.
Afmeting: Prent en inkt op papier, afm. grootste prent 11,5 x 10,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam