LOT 78
Marius J. Richters (1878-1955)
‘De trouwe viervoeter/ breiende vrouw', gesigneerd ‘M.J. Richters’ r.o.Olieverf op doek, 60 x 47 cmMarius J. Richters (1878-1955)ATP
Afmetingen: Olieverf op doek, 60 x 47 cm
Kunstenaar: Marius J. Richters (1878-1955)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam