LOT 67
Mark Brusse (1937)
I. Targot, II. Zonder titel, beide met potlood gesigneerd en gedateerd 'markbrusse'73' (rechtsonder), 2 kleurenlitho's, beide genummerd 94/190, zonder lijst, elk 53,5x76 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands