LOT 1147
gesign. l.o., werkende boer met zeis in landschap met 2 kinderen, olieverf op doek -op enkele delen laat de verf los-
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch