LOT 133
Martinus Schouman (1770-1848)
Zeilschepen op woelige zee, wo. een met Amerikaanse vlag. Gesigneerd r.o.
Afmeting: Aquarel 22 x 28,5 cm.
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam