LOT 16
Maurice Langaskens (1884-1946)
Le prisonnier à Munster, 1915
Fusain et craie sur papier.
Signé et daté.
Houtskool en krijt op papier.
Gesigneerd en gedateerd. 23,5 x 20 cm
Exposition/Tentoonstelling: 3 - 26/9/2014: Belgische Frontschilders Eerste Wereldoorlog, Districthuis, Deurne
27 May 2019
Le prisonnier à Munster, 1915
Fusain et craie sur papier.
Signé et daté.
Houtskool en krijt op papier.
27 May 2019