LOT 26
Maurice Wyckaert (1923-1996)
Zonder schotbalken.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Contresignée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Achteraan gesigneerd en getiteld.
100 x 120 cm
Provenance / Herkomst :
Collection Van den Bergh, Ostende.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Zonder schotbalken.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
100 x 120 cm
Provenance / Herkomst :
15 Jun 2021
Belgium, Brussels