LOT 68
Maurice Wyckaert (1923-1996)
Terror in the sky, 1970
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
Achteraan gedateerd en getiteld.
160 x 140 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Terror in the sky, 1970
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
160 x 140 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019