LOT 7
Max Geene (1929-2008/9)
'strandgezicht in de avondzon met meeuwen', gesigneerd 'Max Geene' r.o.
Afmeting: olieverf op doek, 50 x 80 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam